BIURO

tel: 22 789 91 40   fax: 22 789 07 78
biuro@4flower.pl
Siedziba: ul. Dworkowa 11/11, 05-077 Warszawa
Biuro: ul. Adama Mickiewicza 87A, 05-462 Wiązowna Góraszka

DZIAŁ HANDLOWY

Dyrektor Działu Handlowego
Tomasz Michaś
tel: +48 691 365 771
tomasz.michas@4flower.pl

Paweł Chwedorowicz
tel: +48 508 000 131
pawel.chwedorowicz@4flower.pl
Key Account Manager
Agata Matosek
tel: +48 603 939 997
agata.matosek@4flower.pl
Kierownik sprzedaży e-commerce
Magdalena Klepczuk
tel: +48 504 141 203
magdalena.klepczuk@4flower.pl







DZIAŁ ZAKUPÓW

Kierownik działu zakupów
Klaudia Koksztys
tel: +48 663 778 758
klaudia.koksztys@4flower.pl
Asystent ds. zakupów
Anna Floriańczyk
tel: +48 607 999 561
anna.florianczyk@4flower.pl


DZIAŁ ADMINISTRACJI | GRAFIKA I FOTOGRAFIA

Kierownik Działu Administracji
Grafik komputerowy
Magdalena Chodorowska
tel: +48 508 000 132
magda.chodorowska@4flower.pl

Asystentka działu handlowego
Joanna Wojnarowska
tel: 504 141 208
joanna.wojnarowska@4flower.pl
Asystentka działu handlowego
Fotograf
Małgorzata Kamińska-Janik
tel: +48 691 110 041
malgorzata.kaminska-janik@4flower.pl



KSIĘGOWOŚĆ

Joanna Andrzejewska
Główna księgowa
tel: + 22 789 91 40 wew.215
Emilia Ćwiklińska
Księgowa
tel: + 22 789 91 40 wew.206


DZIAŁ LOGISTYKI

Kierownik Działu Logistyki
Adam Maciejewski
tel: +48 501 633 605
adam.maciejewski@4flower.pl


MAGAZYN

Kierownik magazynu
Kamil Żelazko
tel: +48 508 000 302
kamil.zelazko@4flower.pl
Zastępca kierownika magazynu
Katarzyna Lisiczyńska
tel: +48 607 033 776
katarzyna.lisiczynska@4flower.pl